O nás

Facebook_background_01

Věříme v léčivou sílu konopí. A věříme, že CBD a další látky dokáží mnoha lidem pomoci od úzkostných stavů, nepříjemných myšlenek, bolesti a dalších zdravotních problémů. Naším cílem je šířit osvětu a vyvrátit mýty, které se s konopím pojí.

Netvrdíme, že konopí vyřeší všechny zdravotní problémy. Naše tvrzení vychází z vlastních zkušeností, ze zkušeností našich zákazníků – a také ze stovek hodin studia vědeckých článků.

 

Napsali o nás

 

Kdo za Hemps.cz stojí?

Dva Vojtové a jeden Tomáš. Každý z nás je dobrý v něčem jiném, naše zboží ale testujeme na vlastní kůži všichni. Pro dobro zákazníků :-).

 

Vojtěch Pukanecz

Vojta s nápadem na Hemps.cz přišel. Stará se o řízení e-shopu, komunikuje s dodavateli a řeší věci, kterým nikdo další nerozumí (a rozumět nechce). Taky vytváří parádní infografiky do článků a na Instagram.

 

Tomáš Soukup

Tomáš má pod palcem marketing a texty. Píše články na blog a popisky k produktům, stará se o Facebook a do všeho rád mluví.

 

Vojtěch Kucza

Vojtovou hlavní starostí je, aby k vám objednaný balíček dorazil včas – nejlépe ještě v den objednávky :-). Kromě toho vytváří skvělé příspěvky Instagram, komunikuje se zákazníky a domlouvá spolupráci s influencery.